بهترین هاست وردپرس

بهترین هاست وردپرس

خواندن این مطلب

2 دقیقه

زمان میبرد!

بهترین هاست وردپرس

هاست یکی از اولین پیشنیاز های هر وب سایتی است ، وردپرس هم از این قاعده مستثنی نیست و برای راه اندازی یک سایت وردپرسی شما به یک هاست نیاز خواهید داشت.

هاست چیست؟

همانطور که شما اطلاعات خود را درون کامپیوتر شخصی خود نگهداری میکنید برای ذخیره سازی اطلاعات سایتتان به فضای ذخیره سازی و سخت افزار مناسب نیاز خواهید داشت که به آن هاست گفته می شود. تفاوت عمده هاست با کامپیوتر شخصی شما اتصال 24 ساعته هاست به اینترنت است. به طوریکه در هر زمان به راحتی امکان دسترسی به اطلاعات سایت برای شما و بازدیدکنندگان سایتتان فراهم است.

آیا سرور همان هاست است؟

سرور را میتوان یک هاست بزرگتر دانست در صورتیکه شما یک هاست تهیه کنید، شرکتی که هاست را به شما تحویل میدهد در حقیقت یک یا چند سرور دارد که یک سرور را به چند بخش کوچکتر تقسیم میکنند و هر کدام از این بخش ها هاست نامیده میشود و آن را در اختیار شما قرار میدهند.

به چه منظور از سرور استفاده می شود؟

درصورتی شما باید از سرور استفاده کنید که بازدید سایت شما بالا باشد و هاست شما قادر به بارگزاری کامل و سریع سایت شما نباشد. هرچه میزان بازدید سایت شما بالا باشد به سخت افزار قویتری برای بارگزاری سایتتان نیاز خواهید داشت.

هاست وردپرس چیست؟

آیا هاست عادی با هاست وردپرس تفاوت دارد؟

باید بگوییم بله ، سیستم عامل هاست وردپرس باید لینوکس باشد در صورتیکه هاست معمولی با سیستم عامل ویندوز سرور هم موجود است. شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که چرا به سراغ هاست معمولی لینوکس نرویم؟

باید بگوییم سیستم عامل تنها اختلاف بین هاست عادی با هاست وردپرسی نیست بلکه اختلاف های زیادی وجود دارد که برخی از این تفاوت ها خواهیم پرداخت:

  • عدم وجود محدودیت در توابع PHP در هاست وردپرس ( برای اجرای بهتر وردپرس توابع PHP نباید محدودیت داشته باشند.)
  • تعداد هاست های موجود روی یک سرور در هاست های وردپرسی کمتر است.
  • هاست وردپرس نباید محدودیت در حجم آپلود فایل داشته باشد.
  • امنیت بالاتری نسبت به هاست های معمولی برای وردپرس دارند
  • اغلب ارائه دهندگان هاست وردپرس تیم متخصص وردپرس برای رفع مشکلات شما دارند

آیا حتما باید از هاست وردپرس استفاده کنیم؟

باید بگوییم خیر، درصورتیکه میزان بازدید وب سایت شما خیلی کم است (کمتر از 500 بازدید یکتا) نیازی به تهیه هاست وردپرسی نیست و شما میتوانید تا زمان افزایش بازدید وب سایتتان از هاست های معمولی استفاده نمایید.

نتیجه گیری

شما باید بر اساس بازدید وب سایت خود سرویس موردنظر خود را انتخاب کنید. حتما به شما توصیه میکنیم قبل از خرید هاست برای وب سایت خود نهایت وسواس و دقت را به خرج دهید زیرا انتخاب هاست نامناسب موجب کاهش کیفیت سرعت سایت شما خواهد شد.

درباره نویسندهنظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطدسته بندی مطالب

جدیدترین دوره ها

50%
آموزش مقدماتی وردپرس
تومان
150,000
300,000

جستجو کنید ...

تبلیغات