ووکامرس چیست؟

ووکامرس چیست؟

خواندن این مطلب

2 دقیقه

زمان میبرد!

ووکامرس چیست؟

ووکامرس یک افزونه رایگان وردپرسی است ، افزونه ای که با استفاده از آن میتوان وردپرس را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل کرد در حقیقت ووکامرس به شما اجازه میدهد محصولات و خدماتتان را بر بستر وردپرس ارائه کنید.

ووکامرس برای اولین بارتوسط یک تیم توسعه به نام WooThemes ارائه شد. ووکامرس یک افزونه فروشگاه ساز وردپرسی است که با استفاده از آن میتوانید یک فروشگاه آنلاین بسازید و محصولات و خدمات خود را آنلاین ارائه کنید. قالب ها و افزونه های زیادی از ووکامرس پشتیبانی میکنند و حتی امکانات آن را گسترش می دهند. پس اگر میخواهید فروشگاه خود را با ووکامرس بسازید اصلا به محدودیت ها فکر نکنید چون به جرات میتوان گفت که ووکامرس محدودیتی ندارد.

آیا ووکامرس از درگاه پرداخت ایرانی پشتیبانی میکند؟

باید بگوییم بله ، ووکامرس از تمامی درگاه های پرداخت ایرانی پشتیبانی میکند و شما به راحتی میتوانید با نصب افزونه درگاه موردنظر به راحتی ووکامرس را به درگاه پرداخت متصل کرده و از آن استفاده کنید.

حتی ووکامرس از واحد های پولی ایران (ریال و تومان) نیز پشتیبانی میکند. همچنین امکان سازگاری با انواع روش های پستی ایران از قبیل پست سفارشی ، پست پیشتاز ، تیپاکس و پرداخت درب منزل را نیز دارد.

ووکامرس به شما آمار ماهانه و حتی سالانه فروش محصولاتتان را نشان میدهد و با سال های قبل نیز مقایسه میکند و شما با چند کلیک میتوانید به آسانی به این آمار دسترسی پیدا کنید

قالب های ووکامرس

تعداد قالب های سازگار با ووکامرس (ووکامرسی) در مخزن وردپرس خیلی زیاد است و همچنین شما میتوانید قالب های حرفه ای (پریمیوم) ووکامرسی را از فروشگاه های قالب معتبر تهیه و از آنها استفاده کنید. امروزه حتی طراحان ایرانی اقدام به طراحی قالب های ووکامرسی کرده اند تا ظاهر ایرانی تری به ووکامرس ببخشند.

افزونه های ووکامرس

افزونه های ووکامرس نیز مانند قالب های آن بسیار زیاد است و شما میتوانید با چند کلیک امکانات بسیاری را به ووکامرس اضافه کنید و فروشگاه آنلاین خود را شخصی سازی کنید. افزونه های ووکامرس نیز مانند قالب های آن به سه دسته رایگان ، حرفه ای (پریمیوم) و اختصاصی تقسیم میشوند و شما میتوانید بر اساس نیاز خود افزونه ها را در فروشگاه خود نصب کنید.

برخی از امکانات ووکامرس

  1. پشتیبانی کامل از زبان فارسی و واحد های پولی ایران
  2. امکان اتصال به سرویس پست ایران
  3. ارائه گزارش هوشمند و دقیق
  4. پشتیبانی از درگاه های ایرانی
  5. دارای سیستم انبارگردانی
  6. قالب ها و افزونه های فراوان
  7. پشتیبانی از تمامی افزونه های سئو وردپرس
  8. و…

نتیجه گیری

ووکامرس افزونه ای رایگان با امکانات بسیار زیاد است که از زبان فارسی و افزونه های سئو وردپرس پشتیبانی کرده و به شما این امکان را میدهد که با چند کلیک فروشگاهی آنلاین با امکانات بسیار زیاد راه اندازی نمایید.

درباره نویسندهنظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطدسته بندی مطالب

جدیدترین دوره ها

50%
آموزش مقدماتی وردپرس
تومان
150,000
300,000

جستجو کنید ...

تبلیغات