درگاه های پرداخت در ووکامرس

درگاه های پرداخت در ووکامرس

خواندن این مطلب

2 دقیقه

زمان میبرد!

درگاه های پرداخت در ووکامرس

درگاه پرداخت یکی از قسمت های مهم هر فروشگاه اینترنتی ای است. در این مقاله تصمیم گرفتیم درمورد درگاه های پرداخت ایرانی در ووکامرس بپردازیم.

آیا ووکامرس از درگاه های ایرانی پشتیبانی می کند؟

اولین سوالی که ممکن است به ذهنتان برسد این است که آیاد درگاه های ایرانی نظیر «آسان پرداخت، به پرداخت، سداد، سِپ و…» و درگاه های واسط نظیر «زرین پال، آقای پرداخت، pay.ir و …» در ووکامرس پشتیبانی می شوند یا خیر؟

در پاسخ باید گفت که بله، تمامی درگاه های ایرانی در ووکامرس پشتیبانی می شوند. امروز برای تمامی درگاه های پرداخت افزونه طراحی شده و حتی در مخزن وردپرس به صورت رایگان نیز موجود هستند.

آیا نسخه رایگان افزونه های درگاه با نسخه پولی آن تفاوت دارد؟

پر پاسخ به این سوال باید بگوییم که معمولا بروزرسانی و سازگاری نسخه های پولی بیشتر از رایگان است و دارای پشتیبانی هستند. برای مثال قبلا این مورد را تجربه کرده ایم که درگاه پرداخت تغییراتی به لحاظ کدنویسی داشته و افزونه های رایگان بروزرسانی ارائه نداده اند و درگاه به مشکل خورده است. ولی این موارد در نسخه های پولی کمتر به چشم می خورد.

آیا پس از نصب افزونه اقدام خاصی لازم است؟

خیر، پس از نصب افزونه و فعالسازی آن کافی است از بخش ووکامرس – پیکربندی – پرداخت ها، تنظیمات مربوط به درگاه را انجام دهید. اطلاعاتی که پس از اخذ درگاه در اختیار شما قرار میگیرد در این مرحله موردنیاز خواهد بود.

تفاوت درگاه های پرداخت در چیست؟

شاید این سوال به ذهنتان برسد که برای مثال بین درگاه های «به پرداخت» و «آسان پرداخت» تفاوتی است یا خیر، در پاسخ باید بگوییم که این مورد به سلیقه شما بستگی دارد و می توانید قوانین هر دو شرکت و بقیه شرکت هارا مطالعه نمایید و بهترین درگاه از نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین در بعضی موارد که ممکن است یک درگاه با اختلال مواجه شود بهتر است همزمان حداقل دو درگاه پرداخت برروی وب سایت شما فعال باشد.

نتیجه گیری

نصب درگاه های پرداخت در ووکامرس بسیار آسان است و ووکامرس از اکثر درگاه های پرداخت ایرانی پشیبانی می کند. پس بدون نگرانی میتوانید فروشگاه اینترنتی خود را با استفاده از وردپرس و افزونه ووکامرس راه اندازی نمایید.درصورتی که سوال یا نظری دارید خوشحال می شویم آن را در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا به آن پاسخ دهیم.

درباره نویسندهنظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبطدسته بندی مطالب

جدیدترین دوره ها

50%
آموزش مقدماتی وردپرس
تومان
150,000
300,000

جستجو کنید ...

تبلیغات