پرسش های متداول

پاسخ به پرسش های متداول

information

بله، بدون ثبت نام قادر به شرکت در دوره ها نخواهید بود. همچنین پس از ثبت نام در سایت مبلغ ۱۰ هزار تومان به صورت هدیه در پنل شما شارژ خواهد شد و می توانید از آن استفاده نمایید.

تمامی دوره ها به صورت آنلاین برگزار می گردد.

بلافاصله پس از خرید دوره لینک های دانلود آن به طور اختصاصی برای شما ایجاد می شود و شما میتوانید با مراجعه به پنل کاربری خود آن هارا دانلود نمایید.

درحال حاضر تمامی دوره ها بدون لایسنس می باشند و فایل دوره در اختیار شما قرار میگیرد. لذا خواهشمندیم از ما حمایت کرده و فایل دوره ها را در اختیار سایرین قرار ندهید.

درصورتیکه ۷ روز از خرید دوره توسط شما نگذشته باشد و شما از کیفیت دوره ناراضی باشید می توانید درخواست بازگشت وجه دهید و ما تمامی هزینه پرداختی شما را به شما بر می گردانیم. (جهت اطلاعات بیشتر به صفحه «شرایط استفاده» مراجعه نمایید.

بله، تمامی دوره های خریداری شده توسط ما پشتیبانی می شوند و شما میتوانید مستقیما با مدرس دوره ارتباط داشته باشید.

خیر، دوره ها فقط از طریق وب سایت پس از خرید قابل دانلود هستند و ما امکان ارسال CD دوره ها و یا ریختن آن ها برروی فلش را نداریم.

امکان پرداخت هزینه دوره ها از دو درگاه پرداخت زرین پال و جیبیت امکان پذیر است. همچنین شما میتوانید مبلغ شرکت در دوره را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایید و رسید آن را ارسال کنید.

ما در مناسبت های مختلف ممکن است دوره ها را با تخفیف ویژه منتشر کنیم. لطفا اخبار ما را از طریق کانال های ما پیگیری نمایید. همچنین پس از خرید هرکدام از دوره ها ۱۰ درصد مبلغ خرید در پنل شما شارژ خواهد شد و در خرید های بعدی می توانید از آن استفاده نمایید.